Vervolg voor muzikale projecten Van Goede Grond

EMMEN

De Popronde in Emmen, het Drèents Liedtiesfestival, de Pianodag en 'The Bakeshop Presents: The Carrousel' worden dit jaar opnieuw georganiseerd. De gemeente Emmen heeft opnieuw subsidie gegeven aan deze vier muzikale projecten, die zijn ontstaan tijdens Van Goede Grond.

De Emmer Popronde is op 2 november en de finale van het Drèents Liedtiesfestival wordt op 25 mei gehouden in het Atlas Theater. De derde Pianodag staat gepland op zaterdag 17 juni. Stichting The Bake Shop laat dit jaar acht keer van zich horen in de Emmer Nabershof. Wethouder Bouke Durk Wilms: “Tijdens Van Goede Grond zijn er mooie projecten uitgevoerd. De culturele reuring die is ontstaan en de goede samenwerkingsvormen in de culturele sector willen we graag continueren. Met deze projecten is er ook dit jaar een muzikaal aanbod in onze gemeente met voor elk wat wils. Deze muziekprojecten zijn van toegevoegde waarde voor het culturele leven in onze gemeente gebleken.”

Auteur

Redactie