Herman Harmers lid van verdienste COVS HZO Drenthe

Emmen

 Tijdens de drukbezochte algemene jaarvergadering van scheidsrechtersvereniging COVS HZO Drenthe in het clubhuis De Meerfluit is Herman Harmers benoemd tot lid van verdienste. Harmers was 25 jaar bestuurslid binnen de COVS Zuid Oost Drenthe, waarvan de laatste drie jaar als secretaris van de fusievereniging COVS Hondsrug Zuid Oost Drenthe. Door de fusie is de vereniging volgens eigen zeggen een nieuwe weg ingeslagen naar een mooie toekomst.

Voorzitter Theo Hein roemde Herman Harmers vanwege zijn betrokkenheid, betrouwbaarheid, behulpzaamheid en zijn organisatorische kwaliteiten. "Het bestuur en onze leden konden altijd een beroep doen op Harmers", stelt Hein. "Altijd aanwezig met een positieve insteek en met oog voor de individuele scheidsrechter." Hein: "In de ruim 25 jaar dat Harmers lid was van onze vereniging, is hij in die periode in verschillende functies actief geweest. Penningmeester, spelregels, diverse activiteiten en natuurlijk in de huidige functie van secretaris van onze vereniging. Op dit moment is hij een onmisbare schakel voor de aanstellingen van de Beltona Cup, de Heigro Lease beloftencompetitie en het Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi. De laatste jaren zijn er in samenwerking met de KNVB cursussen georganiseerd in ons clubhuis. Harmers was daarbij het centrale aanspreekpunt." Harmers verlaat het bestuur en wordt opgevolgd door Robert Bruining, die al is ingewerkt.

Auteur

Redactie